Jak si správně vybrat

Fenomén, který nikdy nevyjde z módy. Body na sport i do společnosti

angelina litvin 780x520 1

Nepostradatelná výbava každé sportovkyně

Vrcholu popularity dosáhlo body v 80. letech minulého století, kdy se nosilo běžně bez zakrytí spodní části i jako každodenní móda do ulic. Dodnes v body vystupuje takřka na všech koncertech například zpěvačka Beyoncé. Ale ze všeho nejvíc se body uchytilo jako sportovní oděv. Zaslouženě – nejen pro svůj sexy vzhled, ale i pro svou praktičnost a pohodlnost. S body vše drží na svém místě. Můžete být klidně hlavou dolů a nikdy se vám nic neshrne.

body 400x600 03

Nadčasová elegance

Původně přitom body vzniklo jako spodní prádlo, které drží punčochové kalhoty. I to z něj dodnes dělá praktický základ šatníku: bezvadně se hodí k sukním všech délek. Můžete zapomenout na shrnování silonek, díky body je jejich nošení ještě o něco příjemnější.

Dalším kouzlem bodýčka je, že i pod sukní, kalhotami nebo kraťasy zůstává perfektně napnuté a upnuté, a to i v oblasti kolem pasu. Tím se diametrálně liší od všech trik, tílek nebo halenek. Navíc můžete nosit nejen klasické letní tílkové body, ale také varianty s dlouhými rukávy a rolákem.

Dají se kombinovat se vším a to jim dodává francouzský šarm. Ostatně ve světě se rozšířil i francouzský název: léotard anebo justeaucorps. Každá elegantní žena ví, jak je tenhle kousek oděvu nenahraditelný.

Náš tip: Vyzkoušejte body značky TIMME, které vás v žádném ohledu nezklame.

body 400x600 01

Body Tímei Trajteľové

Krásným příkladem je vícenásobná mistryně světa a Evropy v bikini fitness Tímea Trajteľová. Tahle mladá půvabná Slovenka se pro svůj úspěch stala tváří mnoha světových fitness značek. Nasbírala tak bohaté zkušenosti, z nichž se zrodil nápad založit vlastní značku – a tak vzniklo TIMME. Na eshopu TIMME najdete výběr základních, minimalistických a krásných body, která by vám neměla uniknout.

body 400x600 02

Autor: Kateřina Hájková

Comments

There are no comments yet.

Napiš komentář