dáváme lidem sílu
plnit si sny

arrow

TIMME budujeme společně

TIMME je nová, rychle rostoucí značka na česko-slovenském trhu, za kterou stojí tým odhodlaných a šikovných lidí. Všichni se vzájemně doplňujeme, jsme perfekcionisti, máme stejné hodnoty a to nám umožňuje vyvíjet produkty, které máte tak rádi.

O TIMME

TIMME vzniklo na začátku roku 2020 na základě podnětu fanoušků zakladatelky Tímei Trajteľovej, která je nejsledovanější fitness osobností v rámci Slovenska a České republiky.

Naše značka vznikla s filozofií vytvářet svým zákazníkům jedinečné věci a produkty. Chceme probudit všechny Vaše smysly a hýčkat si Vás, protože ve světě plném výjimečných lidí a dokonalých věcí občas zapomínáme, že i my sami jsme neobyčejní a zasloužíme si jen to nejlepší.

Podporujeme lidi v plnění svých snů po vzoru zakladatelky Tímei, která se z obyčejného děvčete díky svému odhodlání stala světoznámou fitness sportovkyní a dnes si plní sen o vlastní značce.Tímea Trajteľová
Zakladatelka a výkonná ředitelka

26letá Tímea Trajteľová, původem Slovenka, se proslavila ve svých 18-ti letech, kdy odstartovala úspěšnou kariéru v kategorii bikini fitness.

Od začátku své sportovní kariéry se zařadila mezi světovou špičku uznávaných sportovkyň a zároveň se těšila z rostoucí oblíbeností veřejnosti, tomu nasvědčují počty fanoušků na sociálních sítí.

Tímea Trajteľová je vícenásobná mistryně světa, vícenásobná mistryně Evropy a vítězka prestižních světových, ale i domácích mistrovských soutěží. Spojení úspěchů na soutěžním pódiu spolu s jejím vlivem fanoušků na sociálních sítí vytvořilo z Tímei atraktivní a vzorovou osobnost, která se stala tváří světových fitness značek.

Díky testování různých značek a zkušeností, které Tímea v rámci svých spolupracích nasbírala, se začal rodit nápad o vlastní značce, který podpořili a vřele přivítali fanoušci této oblíbené osobnosti. Mezi první produkty, které TIMME vyrobilo patřily sportovní pomůcky, které se po uvedení do prodeje okamžitě vyprodaly. V průběhu roku 2020 TIMME vyprodukovalo několik úspěšných limitovaných edicí pomůcek na cvičení, fitness oblečení a luxusní letní plavky.

Dnes TIMME připravuje svoje první ucelené kolekce sportovního a volnočasového oblečení, letních plavek, spodního prádla, výživových i kosmetických doplňků a další portfolio výrobků.

V průběhu nejbližších třech let se bude TIMME soustředit na rozšíření produktových kategorií a postupnou expanzi do celého světa.

Ivana Sydorová
E-commerce manažer

Ivana je součástí TIMME téměř od jeho vzniku.

Než se TIMME rozrostlo do dnešních rozměrů, byla Ivana zodpovědnou osobou, která sa starala o celý showroom, kde s láskou balila objednávky, starala se o expedici a komunikovala se zákazníky. Aktuálně Ivana dohlíží na náš IT tým, kontroluje, jestli stav skladu odpovídá nabídce na e-shopu, stará se o legislativu produktů a zároveň dohlíží a zodpovídá za zákaznický servis.

Bc. Radka Papranec
Produktový manažer

Radka hledá pro TIMME ty nejlepší výrobce po celém světě, stará sa o to, aby na našem skladě nic nechybělo a aby se naše portfolio rozšiřovalo podle plánu, který si určíme. Také zodpovídá za celý proces a kvalitu výroby.

Společně s Tímeou a celým týmem návrhářů všechny produkty testuje a pomáhá doladit každý vzorek do vysněné podoby.

MgA. Natalie Dufková
Fashion designérka

Natalie je absolventkou Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze a je jednou ze tří našich návrhářek. Natalie tvoří největší část portfolia TIMME a při své práci uplatňuje všechny dosud nasbírané zkušenosti, jak ze studia, tak z pracovní stáže v Japonsku.

S Tímeou konzultuje všechny její nápady a následně zpracovává skici do digitální podoby, hledá nejvhodnější materiál a vytváří produktové prototypy pro výrobu. Všechny produkty před spuštěním výroby s Tímeou ladí, kontroluje a testuje tak, aby vznikl perfektní finální produkt.

Proč si vybrat TIMME?

Jsme prémiová značka volnočasové a sportovní módy, dáváme si záležet na detailech, kterými se odlišujeme.

jedinečný příběh

My všichni jsme TIMME. Do vývoje produktů rádi zapojujeme své zákazníky, které podporujeme v plnění vlastních snů podle vzoru Tímei, která se díky svému odhodlání obyčejné dívky stala světoznámou fitness sportovkyní a dnes si dále plní sen – sen o vlastní značce a podnikaní.

unikátní styl a funkčnost

Díky zkušeností Tímei a vlastnímu týmu designérů vyvíjíme produkty, které plní všechny funkční požadavky, mají perfektní střih a příjemný materiál, díky tomu oblečení působí „jako druhá kůže“. Toto všechno najdete v unikátním stylu provedení tak, abyste v našem oblečení určovali módní trendy.

kvalita

Na výrobu našich produktů používáme jen ověřené suroviny a prémiové materiály.

luxusní balení

Naše produkty balíme do luxusního obalu. Rádi si své zákazníky hýčkáme a chceme, aby pro ně bylo rozbalování TIMME produktů jedinečným zážitkem.

osobní přístup

Snažíme se vám poskytnout nejlepší možný zákaznický servis, který je neoddělitelnou součástí jedinečného nákupního zážitku.

„TIMME není jen obyčejnou značkou sportovní a volnočasové módy, je to životní styl. TIMME je fitness, sport, kondice a zdraví. TIMME je exkluzivní móda a maximální funkčnost. Součástí TIMME si také ty – silná a jedinečná osobnost se svými sny, které nám pomáhají psát tento neuvěřitelný příběh.“