Aneta Chovanová

"Móda mě vždy naplňovala. Byla jsem jí od malička doslova posedlá. Nejsem typ, co by potřeboval za každou cenu vyčnívat, musí to dávat smysl. Materiály – hutnost, struktura, prostě to musí ladit. Barvy se nesmí tlouct a střihy musí lichotit postavě. To jsou tři pravidla, kterých se držím při oblékání i při tvorbě kolekcí D.N.A. Nápad vytvořit značku je dlouhodobou myšlenkou, kterou nebylo až tak snadné zhmotnit."

"Vlastní značka je sen snad každého, kdo módu miluje. Každému z nás na trhu něco chybí, a tohle je jediná forma toho, jak ty mezery zaplnit."

Značka D.N.A je mojím splněným sněm a spolu s celým naším týmem budeme dělat vše pro to, abychom vám každým kouskem jakéhokoli produktu přinesli exkluzivní snoubení pohodlí a autenticity, zhmotnění fantazie a touhy, být vidět a cítit se při tom skvěle.

Spoluzakladatelka značky D.N.A

Podnikám již deset let. Obecně mi přijde, že nejsem duchem zaměstnanec, neb jsem snílek a ráda si dělám věci po svém. Proto jsem se vydala svou vlastní cestou. Vlastní značka je sen snad každého, kdo módu miluje. Každému z nás na trhu něco chybí, a tohle je jediná forma toho, jak ty mezery zaplnit. Společně se svou obchodní partnerkou Tímeou stojí za kompletní vizí značky D.N.A, za jejími nápaditými designy, marketingovou vizí a tvorbou.

Královna českého instagramu

Aneta, na sociálních sítích známá jako A.N.D.U.L.A, sama sebe označuje za ženu z lidu. A není daleko od pravdy. Do povědomí širší veřejnosti se dostala díky svému vtipu, osobnímu šarmu i otevřeností, s jakou sdílí své životní nezdary. Každému tak ukazuje, že ačkoliv je život na sítích zalitý sluncem, realita je často jiná. Její specifický způsob komunikace jí vynesl více než čtvrt milionu fanoušků i snové spolupráce s velkými značkami.

Motto v podnikání

Neboj se dávat si vysoké cíle, ale ze začátku o tom nikomu neříkej, ať není trapný, když jich nedosáhneš. ♡

IDENTITY

Srdcový produkt

Ted’ je to rozhodně náš parfém. Není nic krásnějšího než když se Vás někdo zeptá, čím voníte a Vy řeknete:
,,To je parfém naši značky“.

Parfém IDENTITY je květinovo-ovocná vůně určená pro všechny temperamentní, ambiciózní a smyslné ženy. V životě to není jen o tom přijít, zazářit a odejít. Musí se o tobě mluvit. Musíš zanechat dojem. Nedopusť, aby se na tebe zapomnělo. Zapiš se do paměti každému, komu přijdeš do cesty.

Jako základ parfému IDENTITY, který bude signifikantní vůní celé značky D.N.A jsme vybrali francouzské ingredience pocházející z nejznámější oblasti Francie, Provance. Finální výrobek kompletuje certifikovaná česká manufaktura.

@a.n.d.u.l.a

Anet můžete také sledovat na sociální síti Instagram