Filozofie D.N.A

D.N.A přináší exkluzivní snoubení pohodlí a autenticity, zhmotnění fantazie a touhy, být viděn a cítit se při tom skvěle. Móda, kterou nosíme nás definuje, nabíjí energií a sebevědomím. Naším cílem je, abyste se každé ráno těšili na svoji cestu životem. Oblečte si kousky značky D.N.A a buďte nepřehlédnutelní. Sebejistota je sexy!

„Chceme, abyste byli vidět a cítili se ve světle pozornosti jako ryba ve vodě.“

CIŤ SE SEBEVĚDOMĚ

Jsme zde proto, abychom Ti dodali sebevědomí a pomohli Ti naplno nosit Tvůj unikátní styl. Šedé už bylo dost! Barvy až magicky pozitivně působí na psychiku člověka. Buď vidět, vynikni, rozzař místnost, vystup z komfortní zóny a udělej první krok k nepřehlédnutelnosti. Zasáhni zornici každého, kdo Tě potká tím, že ho oslníš. Zdravé sebevědomí je sexy, povrchní krása je klišé.

ODLIŠ SE

S D.N.A si oblékáš temperament, nebojácnost a jedinečnost. V dnešním světě se často snažíme zapadnout, vzdáváme se bez boje, protože je to jednodušší a komfortnější. Mnohá naše rozhodnutí jsou odsouvána, protože vyžadují odvahu. Odvahu riskovat a odlišit se.

ZANECHEJ DOJEM

V životě to není jen o tom přijít, zazářit a odejít. Musí se o Tobě mluvit. Musíš zanechat dojem. Nedopusť, aby se na Tebe zapomnělo. Zapiš se do paměti každému, koho potkáš na své cestě. Užij si nepřehlédnutelné pohodlí a jen se bav, ať už Tvé kroky vedou kamkoli.

NAŠE HODNOTY

REBELSTVÍ

Máme rádi svobodu a ignorujeme obecné normy. Rádi šokujeme, vybočujeme a jsme upřímní.

POHODLÍ A FUNKČNOST

Každý kousek vytváříme od základů, přičemž náš tým trávil měsíce, zdokonalováním každého detailu s cílem, aby ses cítil/a sebejistě, pohodlně a byl/a připraven/a přijmout každou výzvu, která Ti zkříží cestu.

BUĎ VIDĚT

Není to jen o tom přijít, zazářit a odejít. Musíš zanechat dojem. Musí se o Tobě mluvit. Nedopusť, aby se na Tebe zapomnělo. Zapiš se do paměti každému, kdo ti vkročí do cesty.

JEDINEČNOST

Dáváme průchod svým emocím, nejsme jako ostatní, nepodřizujeme se konvencím nebo očekáváním jiných. Šokujeme, překvapujeme a jsme nepředvídatelní.

ZAKLADATELKY D.N.A

Jsme dvě ženy, Tímea a Aneta, ale nesnášíme, když nám tak někdo říká. Ano! Našimi jmény, takto hrubě! Anet a Tim, to zní lépe. Jsme tým, jsme stoprocentně kompatibilní jednotky, pro módu dýcháme a naše srdce bijí ve stejném rytmu. Máme silně zakořeněnou matrici DNA v textilním vlákně. Textilní vlákno je dlouhý útvar charakterizovaný ohebností, jemností,... Hm, tohle asi nikoho nezajímá, co? Tak stručněji – milujeme módu, milujeme lidi a milujeme, když lidé milují módu. Netvoříme oblečení, tvoříme styl, který lidi učíme sebevědomě nosit! Jsme předurčeny lidem říkat, co mají nosit a zbožňujeme, když nás poslechnou a díky tomu jim to zatraceně sluší!

Aneta Chovanová

Nápad vytvořit značku je dlouhodobou myšlenkou, kterou nebylo až tak snadné zhmotnit. Píše se rok 2019 a já nemám co na sebe. Je mnoho pěkných kousků, ale nikdy jsem nepocítila dokonalý match. Stále mi něco vadilo nebo nesedělo. Nekvalitní materiál, prosvítání, střih nebo barvy. Léta jsem nakupovala něco, o čem jsem si myslela, že je alespoň 8/10, zabralo to akorát místo v šatníku a často stálo i nemalé peníze. Rozhodla jsem se, že si vytvořím svých 10/10 sama, ale jak? V Čechách jsem se nedopracovala k dílně, kde by byly schopni uspokojit má přání a očekávání v souvislosti s materiálem, technologií zpracování či množstvím produktů… Stále jsem někde začínala a končila. Nebyla jsem schopna dotáhnout to do konce, protože při každém úspěšném projektu potřebuješ mít match i s lidmi. Píše se rok 2023 a do cesty mi vstupuje někdo, kdo to celé rozhýbe a zhmotní má očekávání a přání. Moje parťačka Tim. Věděly jsme o sobě dlouhá léta, ale nikdy by nás nenapadlo, že nakonec skončíme jako kolegyně, obchodní partnerky a kamarádky. Potkat někoho sobě tak podobného a zároveň jiného, který vnese do mých myšlenek a nápadů systém... vše to najednou začalo dávat smysl a byl to jasný jackpot. Je to úžasná a inspirativní žena a já jsem hrdá, že stojím po jejím boku a spolu vytváříme něco unikátního. Rozhodly jsme se poslouchat nejen naši intuici, ale hlavně Vás. Chceme na kolekcích pracovat s Vámi, vnímat Vaše přání a pocity. Jsme připravené na kopec „průserů“, které vyřešíme s grácií a pro-klientsky, ale i na všechny krásné úspěchy. Těšíme se na společnou cestu s Vámi, těšíme se na překážky, co nás posunou vpřed, protože s každou z nich se budeme stávat lepšími a odhodlanějšími.

více o Anet

Tímea Trajteľová

Jako bývalá profesionální sportovkyně jsem spojila svou lásku k módě s vášní pro fitness a v roce 2020 vytvořila značku TIMME, která se vyznačuje minimalistickým stylem, kvalitními a funkčními kousky vhodnými pro různé typy ženských postav ke sportovním aktivitám ale i pro volný čas. Jak roky plynuly, měla jsem stále větší chuť designérsky se vyřádit, otevřít dveře nové inspirací, ukázat co všechno jsme s mým týmem schopni vytvořit a co nelze ukázat při tvorbě minimalistického stylu. To, že jsme se s Anet v létě v roce 2023 ocitly ve stejnou dobu, na stejném místě s podobným cílem byl asi osud. Upřímně si myslím, že některé osoby a setkání s nimi, máme předem hluboce zakořeněné ve své DNA. Takový pocit jsme měly s Anet, když se všechny naše nápady spojily. Anet je energická a inspirativní žena se skvělým stylem, která Vám zůstane v paměti. Jsme inspirací jedna pro druhou a společně posouváme hranice nápadů, které tvoří nebojácnou a originální tvorbu značky D.N.A. V dnešním světě se často snažíme zapadnout, vzdáváme se bez boje, protože je to jednodušší a komfortnější. Mnohá naše rozhodnutí jsou odsouvána, protože vyžadují odvahu. Odvahu riskovat a odlišit se. My jsme tu odvahu měly a značka D.N.A je pro nás možnost dopřát Vám trochu té energie, sebevědomí a jedinečnosti prostřednictvím kvalitních kousků, ve kterých Vás jistě nikdo nepřehlédne.

více o Tim