<section class="kariera container-1440">
<h1 style="text-align: center; margin: 50px 0;">TIMME PARADISE</h1>
<h2 style="text-align: center;">BECOME A MEMBER</h2>
<div style="width: 75%; line-height: 2; margin: 20px auto; text-align: center;">
<p style="color: #333;">Každý z nás sní o úniku z reality, o místě, na kterém se bude cítit jako v ráji. Většina z nás po roce plném práce a běžných starostí odlétá do exotických krajin s bílými plážemi, abychom se alespoň na dva týdny v roce cítili bezstarostní, svobodní, šťastní a výjimeční.</p>
<p style="color: #333;">My v TIMME bychom chtěli žít jinak a užívat si kousek ráje každý den. Ať je Tvé dokonalé místo jakékoli, věříme, že představuje štěstí, pohodu a krásné prostředí. V ráji, kteří ti představujeme my, najdeš komunitu lidí, která alespoň na chvíli nikam nespěchá a raduje se z kouzla daného okamžiku. Tady a teď. Chceme se těšit z každé minuty, z každého tréninku, z každého dobrého jídla, z každého člověka, který nám opětuje úsměv. Čeká nás hodně práce, která možná nikdy nebude mít konce, ale ten pocit, že rozdáváme radost, že tvoříme věci, které Vás baví jsou naším kouskem ráje. Ráje, ve kterém jste nedílnou součástí i Vy!</p>
<p style="color: #333;">Přijměte pozvánku do našeho věrnostního programu, který jsme nemohli nazvat jinak, než TIMME PARADISE.
</p>
</div>
<div style="background: #fafafa; padding: 10px 50px 40px 50px; margin: 50px 0;">
<h2 style="text-align: center; margin-top: 40px; font-weight: 700;">Buďte nám věrní a podporujte naši práci svými nákupy. My uděláme maximum, abyste se cítili výjimečně a pocítili atmosféru TIMME PARADISE.</h2>
<h3 style="text-align: center;">Jaké výhody na vás čekají?</h3>
<ul class="pozadavky_kariera" style="color: #333;">
Za přihlášení obdržíte 10% slevu na první nákup. Na Váš klientský účet hned poté nahrajeme Vaši osobní členskou slevu ve výši minimálně 2% na každý nákup v TIMME.
Čím častěji budete nakupovat, tím vyšší Váš osobní bonus bude. Členové TIMME PARADISE budou vědět o všem, co se v TIMME děje jako první. Budete mít možnost účastnit se neveřejných V.I.P. akcí, sezónních výprodejů nebo budete moci nakupovat všechny naše limitované kolekce, které pro Vás připravujeme, jako první. A to je jen začátek!
Pokud bychom dnes prozradili všechno, neměli bychom Vás jak překvapit a právě proto si to nejlepší necháváme stále neodtajněné. Svou registrací se stáváte členem našeho ráje.
</ul>

<h3 style="text-align: center;">Očekáváme od tebe, že:</h3>
<ul class="pozadavky_kariera" style="color: #333;">
Každá dobrá značka má svůj věrnostní program, jelikož nechceme být jen dobrou značkou, nemůžeme mít obyčejný klub. Takže Welcome to Paradise, pojďte s námi udělat krok do ráje!
</ul>
</p>
</div>
</section>