Začátky značky TIMME

Značka TIMME byla založena v roce 2020 Tímeou Trajteľovou, která jako 18letá odstartovala úspěšnou kariéru v bikini fitness a stala se v této kategorii jednou z nejuznávanějších sportovkyň světa. Jako profesionální sportovkyně spojila Tímea svou lásku k módě s vášní pro fitness a vytvořila krásné, kvalitní a funkční kousky pro různé typy ženských postav. Dalším jejím cílem bylo od počátku poskytnout zákazníkům nákupní zážitek, který se nepodobá žádnému jinému ve sportovním segmentu. Značka TIMME se v krátké době stala úspěšnou na trhu a to především díky jedinečným designům, vysoce kvalitním materiálům i zásluhou detailně promyšleného a luxusního balení každého produktu.

Po úspěšném uvedení prvních kolekcí značky TIMME všechny objednávky balila Týmea sama. Postupně však přibývaly další a další a do procesu se zapojovala celá rodina. Malý srdeční projekt, který chtěla spravovat sama z domova, však po zaplnění třetího pronajatého skladu a zhruba pololetí práce, kterou dělala bez odpočinku dnem i nocí, narůstal. Tehdy pochopila, že se musí přestat bát a začít budovat firmu dnešních rozměrů. Následovalo první rozšiřování týmu a první stěhování do větších skladových prostor, které značka TIMME přerostla během dalších 7 měsíců. To, co začalo jako malá domácí firma, směřovalo k úspěšné značce fitness a volnočasového oblečení se skladovými prostory o kapacitě 55 000 kusů. Založila a vlastní ji žena s neutuchající potřebou tvořit neustále propracovanější, nápaditější, kvalitnější a inovativní produkty.

Vlastní vývoj produktů

„Každý kousek značky TIMME tvoříme od základů s ohledem na různé typy ženských postav s týmem designérů v České republice. Náš tým pracuje měsíce a někdy i roky při zdokonalování každého kousku, který zařadíme do nabídky a to s cílem, aby se naše zákazníčky cítily sebejistě , krásné, pohodlně a připravené přijmout a zdolat každou výzvu, která jim přijde do cesty."

Filozofie TIMME

Žij naplno, žij život, ve kterém si plníš své sny! Překonávat životní překážky a najít si své místo ve světě není nikdy jednoduchý úkol. Styl oblékání je způsob, jak říct kdo jsme, aniž bychom museli promluvit. Zrcadlí auru osobnosti, to jak se cítíme, ale i to jak na druhé lidi působíme. Pokaždé, když si obléknete TIMME, chceme, abyste se cítili jako svá nejlepší verze. Sebevědomá a ženská.

Naše inspirace a poslání

Naší největší múzou je ženské tělo a jeho křivky. Chceme Vám dopřát maximální komfort, prémiovou kvalitu a nadčasovou módu, která Vám dodá sebevědomí a podtrhne Vaši osobnost. Chceme ve Vás umocnit luxusní nákupní zážitek a to nejen samotným balením produktů, ale i signifikantní květinovou vůní značky TIMME. Nechte se námi hýčkat pocitem luxusu, komfortu a ženskosti.

V ČEM JE TIMME JEDINEČNÉ?

Luxusní nákupní zážitek

Chceme ve Vás probudit pocit jedinečnosti a hýčkat si Vás nejen jedinečným designem našich produktů a jejich vysoce kvalitním materiálem, identickou vůní THE NINE, kterou Vám naše balíčky provoní domov ale také zásluhou detailně promyšleného, vysoce kvalitního a luxusního balení každého produktu.

Unikátní střihy a dizajny

Přinášíme prémiové a technologicky propracované produkty ve vlastních unikátních střihách a designech. . S láskou tvoříme módu, kterou sami milujeme a věříme, že Vám naše kousky pomohou dosáhnout toho nejtrendovějšího vzhledu, vytvarují siluetu a zároveň poskytnou maximální pohodlí ať už během cvičení nebo v každodenním životě.

Inovativní technologie a materiály

Používáme inovativní technologie a vyvíjíme si vlastní materiály. Naše produkty, které si navrhujeme s vlastním týmem návrhářů v České republice, zrcadlí aktuální světové módní trendy.

Šetrnost životního prostředí

Až 90% naší nabídky tvoří seamless oblečení, které se tká na speciálním stroji z jediného kusu látky, což eliminuje odpadní materiál běžně vznikající při výrobě oblečení.

Férový a prozákaznický přístup

Férový a prozákaznický přístup pro nás nejsou prázdné fráze. Přátelská péče, profesionální komunikace a schopnost rychle identifikovat Vaše potřeby je to, co nás dělá Vaši oblíbenou značkou.

Rychlé doručení

Všechny produkty, které si můžete zakoupit na našem e-shopu jsou skladem. Objednávky učiněné během pracovních dnů do 11:00 expedujeme ještě ten den.

Objednávky posíláme do 28 zemí

Nakupovat u nás můžete na pár kliků. Nueustále se snažíme celý proces nákupu zjednoduššovat a celý web inovovat.

Ověřený e-shop

Více než 40.000+ spokojených zákazníků. Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

„Každou ženu vnímám jako jedinečnou osobnost, od křivek jejího těla až po výzvy se kterými se v životě setkává. Ženy jsou úžasné bytosti... Často nás vykreslují jako něžnější pohlaví, ale studie prokázaly, že máme vyšší toleranci bolesti než muži, žijeme déle než muži, jsme nositelkami života, obětavě a láskyplně se staráme o své blízké, ale na druhé straně jsme schopni řídit multimilionové společnosti a dokonce i země. Právě ženy jsou mojí největší inspirací a proto prostřednictvím TIMME tvoříme s láskou módu, kterou sama jako žena miluji. Jsem nesmírně šťastná, že díky TIMME pomáháme nejedné ženě cítit se sebevědomě, silně a vnímat denně svou krásu a hodnotu.“

Tímea Trajteľová - Zakladatelka značky TIMME