Kvalitní produkty

D.N.A představuje exkluzivní malosériovou výrobu zaměřenou na kvalitu a nadčasový design. Každý produkt začíná nápadem, který tým našich designérů vizuálně zpracuje. Návrh se finalizuje souběžně s výběrem konkrétního materiálu, barvy, autorské kresby nebo grafiky a luxusních detailů, jako jsou loga, nášivky, zipy, knoflíky, nekonečné logo stuhy... až po samotný obalový materiál tak, abychom daný kousek maximálně zdokonalili a mohli jej pustit do výroby.

Od nápadu až po finální produkt připravený k prodeji se jedná o proces, který trvá 8-18 měsíců.

Výroba

Značka D.N.A spolupracuje s ověřenými výrobci a používá vysoce kvalitní materiály a technologie. Naše krejčovské dílny se nacházejí v různých částech světa (Slovensko, Česko, Itálie, Turecko, Čína atd.) v závislosti na typu produktu, zpracování, materiálu a detailech, které používáme pro daný výrobek. Svoje výroby pravidelně navštěvujeme, abychom se ujistili, že mají bezpečné a zdravé pracovní podmínky, nezaměstnávají nezletilé a nekvalifikované personály, jsou čisté, organizované a zajišťují vysokou kvalitu šití a důkladnou kontrolu kvality výrobků.

Autorské ilustrace

Kooperace s českým autorem Jířím Frýdkem pozvedá naši tvorbu na unikátní designérská díla s příběhem.

Signifikantní vůně IDENTITY

Základem signifikantní vůně značky D.N.A IDENTITY jsou francouzské ingredience pocházející z nejznámější oblasti Francie, Provance. Finální výrobek kompletuje certifikovaná česká manufaktura.

Luxusní balení

Kvalitní produkt si zaslouží balení, které Vám dopřeje luxusní nákupní zážitek. My v D.N.A se snažíme o to, abychom ve Vás při rozbalování jakéhokoli produktu probudili pocit výjimečnosti. Chceme Vás hýčkat nejen naším jedinečným designem, vysoce kvalitním materiálem, identickou vůní, kterou Vám naše balíčky provoní domov, ale i zásluhou detailně promyšleného, vysoce kvalitního a luxusního balení každého produktu.

Kromě toho, že Vám náš do detailu promyšlený recyklovatelný obalový materiál poskytne radost při doručení Vaší objednávky, může také posloužit k dalšímu použití, například ke skladování věcí nebo k cestování.

Předcházíme vzniku odpadu

Zaměřujeme se na vytváření kvalitního a odolného oblečení, které vydrží déle a eliminuje vznik odpadu. V rámci společnosti máme zavedeny procesy na jeho omezení. Všechny interní vzorky nosí naši zaměstnanci. Pokud položka nesplňuje námi nastavená kritéria a nedá se uvést do prodeje, daruje se do ženských domovů, v krajním případě, jsme připraveni ji ekologicky zlikvidovat.