Kvalitní produkty

TIMME představuje exkluzivní malosériovou výrobu zaměřenou na kvalitu a nadčasový design. V čele značky stojí bývalá profesionální sportovkyně, několikanásobná mistryně světa a Evropy v bikini fitness Tímea Trajtelová, která ve svém životě odtrénovala tisíce hodin a ve sportovním oblečení doslova žije. Díky svým zkušenostem s týmem profesionálních designérů a konstruktérů vznikají opravdu funkční, detailně propracované inovativní kousky, které vynikají svými autorskými střihy a materiály, které jsou jako druhá kůže.

Výroba

Značka TIMME spolupracuje s ověřenými výrobci a používá vysoce kvalitní materiály a technologie. Naše krejčovské dílny se nacházejí v různých částech světa (Slovensko, Česko, Itálie, Španělsko, Turecko, Čína atd.) v závislosti na typu produktu, zpracování, materiálu a detailech, které používáme pro daný výrobek. Naše výroby pravidelně navštěvujeme, abychom se ujistili, že mají bezpečné a zdravé pracovní podmínky, nezaměstnávají nezletilé a nekvalifikované personály, jsou čisté a organizované a zajišťují vysokou kvalitu šití a důkladnou kontrolu kvality výrobků.

Vývoj produktů a jejich důkladné testování

Každý produkt začíná nápadem, který tým našich designérů vizuálně zpracuje. Prvotní technický návrh finalizuje souběžně s vývojem nebo výběrem konkrétního materiálu, barvy, grafiky nebo autorské kresby a luxusních detailů jako jsou loga, nášivky, zipy, knoflíky, lemovací gumy a další funkční či designové prvky. V další fázi přivedeme náš nápad k životu a vznikne reálný prototyp nového produktu, který během několika týdnů podléhá přísnému a detailnímu testování našimi designéry a profesionálními sportovci. Chceme si být jisti, že každý produkt, který vyrobíme, splňuje nejvyšší kritéria funkčnosti, je odolný, pohodlný a jeho střih je zkonstruován do posledního detailu. Po mnoha odtrénovaných trénincích dostáváme k produktu zpětné vazby, na jejichž základě vznikají následné prototypy. S každým novým prototypem začíná nové kolo testování a zpracování připomínek až do momentu, než si nejsme 100% jisti, že je dokonalý a finální. Od nápadu až po finální produkt připravený do produkce se jedná o proces, který trvá 6-18 měsíců.

Signifikantní vůně THE NINE

Základem signifikantní vůně značky TIMME THE NINE jsou francouzské ingredience pocházející z nejznámější oblasti Francie, Provance. Finální výrobek kompletuje certifikovaná česká manufaktura.

Luxusní balení

Kvalitní produkt si zaslouží balení, které Vám dopřeje luxusní nákupní zážitek. My v TIMME se snažíme o to, abychom ve Vás při rozbalování jakéhokoli produktu probudili pocit výjimečnosti. Chceme Vás hýčkat nejen našim jedinečným designem, vysoce kvalitním materiálem, identickou vůní, kterou Vám naše balíčky provoní domov, ale i zásluhou detailně promyšleného, vysoce kvalitního a luxusního balení každého produktu.

Kromě toho, že Vám náš do detailu promyšlený recyklovatelný obalový materiál poskytne radost při doručení Vaší objednávky, může také posloužit k dalšímu použití, například ke skladování věcí nebo k cestování.

Seamless

Zaměřujeme se na vytváření nadčasového, kvalitního a odolného oblečení, které vydrží déle a brání vzniku zbytečného odpadu. Až 90% naší nabídky tvoří seamless oblečení, které se plete na speciálním stroji do jediného kusu látky, čímž se eliminuje odpadní materiál, běžně vznikající při výrobě oblečení. V kontextu dlouhodobé produkce oblečení se obecně jedná o poměrně specifickou a hlavně revoluční a inovativní pletařskou technologii na kruhových stavech. Je to počítačově řízená technologie výroby jednoho kusu oděvu vcelku s minimálním nebo žádným řezem. Ve srovnání s dosavadní konvenční výrobou oděvů razantně optimalizuje míru vznikajícího odpadu a výrazně urychluje výrobu produktu v protikladu s klasickým šitím na šicích strojích. Absence švů eliminuje dráždění pokožky, zajišťuje lépe padnoucí střih oděvu a poskytuje neomezený rozsah pohybu.

Předcházíme vzniku odpadu

Zaměřujeme se na vytváření kvalitního a odolného oblečení, které vydrží déle a eliminuje vznik odpadu. V rámci společnosti máme zavedeny procesy na jeho omezení. Všechny interní vzorky nosí naši zaměstnanci. Pokud položka nesplňuje námi nastavená kritéria a nedá se uvést do prodeje, daruje se do ženských domovů, v krajním případě, jsme připraveni ji ekologicky zlikvidovat. K balení produktů používáme recyklovatelné vysoce kvalitní obaly, abychom našim zákazníkům poskytli maximálně luxusní zážitek.