TÝM ZNAČKY D.N.A

Uvědomujeme si, že každý z nás je stavebním pilířem týmu a schopnost maximálně naplňovat svůj potenciál a dělat svou práci svědomitě a s láskou přináší to, co tvoří D.N.A. Jsme stoprocentně kompatibilní jednotky, naše srdce bijí ve stejném rytmu a pro módu dýcháme.

DOVOLTE NÁM PŘEDSTAVIT SE
Spoluzakladatelka

Aneta Chovanová

Aneta Chovanová, spoluzakladatelka značky D.N.A je inspirativní žena, kterou mnozí prostřednictvím sociálních sítí znají pod jménem A.N.D.U.L.A a sledují ji pro její autentičnost, energii, smysl pro humor a skvělý vkus. V první řadě je to však máma, podnikatelka a neskutečně kreativní leader, který je hnacím motorem celého týmu. Společně se svou obchodní partnerkou Tímeou stojí za kompletní vizí značky D.N.A, za jejími nápaditými designy, marketingovou vizí a tvorbou.

Více o Anet

Spoluzakladatelka

Tímea Trajteľová

DOPSAT
Společně se svou obchodní partnerkou Anetou stojí za kompletní vizí značky D.N.A, za jejími nápaditými designy, vývojem a produkcí produktů.

Více o Tim

Project & Product manager

Marek Holub

V kooperaci s designérkami značky D.N.A stojí za vývojem a výrobou kolekcí. V módním průmyslu se pohybuje déle, více než 20 let a díky svým vědomostem a zkušenostem s módou a e-commerce je klíčovým členem týmu. Kromě výroby Marek zastřešuje IT, marketing, grafiky a zodpovídá za chod celého projektu.

Head of the financial department

PhDr. Renáta Trajteľová

Performance Marketing Manager

Tadeáš Genčur

Tadeáš, nebo Tedy, jak ho nazýváme, je marketér s více než 8 letými zkušenostmi s titulem MBA v oblasti marketingového managementu z University of Derby v Anglii. Jako specialista na e-commerce dokáže efektivně implementovat inovativní marketingové strategie a technologie, čímž si získal uznávanou pozici na trhu a spolupráci se světovými značkami v oblasti fitness.

Fashion Designer

Natálie Dufková

Natália je absolventkou Ateliéru oděvu a obuvi na UMPRUM vedeném prof. Liběnou Rochovou. Svou výstřední bakalářskou kolekcí „Neverending Fašiangy“ zaujala i mimo Českou republiku a dostala šanci prezentovat se v rámci Shanghai Fashion Week SS2020, dále na prestižní evropské události pro mladé kreativní designéry Fashion Clash v Maastrichtu. Zkušenosti získala iv rámci půlroční pracovní stáže v Japonsku u značky Matohu. Každoročně prezentuje své modely v rámci přehlídky Buňka Fashion Graduate University v Tokiu.
Její tvorba je založena na výrazném mladistvém stylu a nadčasovém designu, což dokonale zrcadlí identitu značky D.N.A. Natálie stojí za vizuálním zpracováním všech nápadů, spoluzakladatelek Anet a Tim, koordinací procesu vývoje produktů a samotnou produkcí.

Fashion Designer

Kristína Dúhová

Kristína vystudovala módní návrhářství na pražské UMPRUM. Studium nejdříve započala v ateliéru textilní tvorby a posléze absolvovala pod vedením prof. Ivančice v ateliéru módní tvorby. Během studia absolvovala půlroční stáž na Royal Danish Academy v Kodani, kterou zakončila prezentací  na ateliérové výstavě v Kyoto Institute of Technology v japonském Kjótu. Ráda používá označení „whatever designer“ které vytváří prostor pro snoubení odlišných tvůrčích schopností kterými disponuje.

Kristínu provází zkušenosti z komerční i umělecké sféry. Krok za krokem rozvíjení vlastního „designového“ jazyka ukazuje, že její škála schopností zahrnuje mimo módní návrhářství i design textilu, ilustraci a scénografii. Zkušenosti v oblasti módy posbírala při práci pro studio módní návrhářky Hany Zárubové a díky dlouholeté spolupráci s návrhářkou Terezou Rosalií Kladošovou. Zkušenosti z komerční sféry nabyla zejména na projektech pro Ikeu, Haladu, Fernet Stock, A Cup of Style a mnoho dalších. Společným jmenovatelem komerčních projektů bylo skloubení módní tvorby a set designu v podobě prostorových instalací, designu výloh nebo autorských ilustrací.

Ilustrátor autorských kreseb

Jiří Frýdek

I Vy milujete nápadité designy značky D.N.A? Je to právě Jíří, který stojí za všemi autorskými ilustracemi, které se v našich kolekcích objevují. Vždy si perfektně poradí s jakýmkoli zadáním a originální rukopis jeho kreseb vyzdvihuje naši tvorbu na unikátní designérská díla.

Head of Customer Care & Expedient

Ivana Sydorová

Potřebujete pomoc nebo si jdete po radu? Naše Ivana je vždy připravena vyřešit jakoukoli situaci promptně a prozákaznicky. Její přátelský přístup a péče činí z naší zákaznické podpory efektivní a zákazníky vysoce kladně hodnocenou službu. Kromě toho Ivana zodpovídá za příjem výrobků na sklad a stará se o to, aby byly Vaše objednávky dokonale zabaleny a vyexpedovány co nejrychleji.

Warehouse manager & Expedientka

Monika Horká

Hlavní náplní práce manažerky skladu je bezproblémový příjem výrobků na sklad a jeho kompletní správa. Před zařazením do prodeje musí každý TIMME produkt projít důkladnou kontrolou a přípravou, která umožňuje jeho rychlou expedici zákazníkovi.
Kromě toho Monika pečlivě a s láskou zabalí každou objednávku, která se jí dostane do rukou.

Expedientka

Veronika Cucová

Náplní práce expedientky TIMME je příprava objednávek a zajištění jejich rychlé expedice ke koncovému zákazníkovi. Každý produkt musí projít důkladnou kontrolou a přípravou. Veronika pečlivě a s láskou zabalí každou objednávku, která se jí dostane do rukou.

Photographer

Dana Mrázková

Fotografie Dany Mrázové vnášejí do naší tvorby ženský beauty a fashion pohled. Její schopnost zachytit momenty a práce s denním světlem dává fotografiím život. Své estetické cítění naplno využívá při stylingu prostoru, díky kterému dotváříme unikátní tematický příběh každé kolekce.

Video producer

David Řehoř

Kvalitní produkty si zaslouží tu nejlepší prezentaci. Seznamte se s naším hlavním kameramanem Davidem. Často si ani nevšimneme, že se kolem nás pohybuje s kamerou, zatímco on naprosto přirozeně točí všechny nejautentičtější momenty z kampaní. Věříme, že Vám díky jeho cítění vkusně zachytit jakýkoli moment, přeneseme atmosféru ze všeho, co se u nás děje a už teď se těšíme na všechno, co spolu vytvoříme. Tématických kampaní, kde se můžeme tvořivě vyřádit bude totiž již brzy dostatek!