TIMME HOUSE

Zakladatelka značky TIMME Tímea Trajtelová o TIMME house:
Mojí dlouholetou vizí bylo vytvořit speciální místo, které bude srdcem celé značky TIMME. Místo, kde se můžeme setkávat a cítit uvolněně. Místo, které bude zázemím pro naše zaměstnance, tvůrce našeho obsahu a zároveň bude přístupné i našim zákazníkům.

TIMME house je soukromý, rodinný, pohodový, multifunkční, ale také exkluzivní, komerčně nabombený dům, kde vzniká vše, co představuje TIMME. Prostřednictvím našich sdílených videí Vám umožňujeme nahlížet do nitra dění, díky čemuž budou některé části TIMME house-u našim zákazníkům důvěrně známy již při první návštěvě. Doufám, že navštívit TIMME house bude zážitek sám o sobě. :-)

SHOWROOM REALIZOVÁN MSinDESIGN


Oslovila nás poctivá ruční česká výroba kvalitního designového nábytku z materiálů – dřevo a ocel.
Duší značky MSinDesign jsou dva šikovní a zanícení mladí lidé: Evka, která tvoří návrhy nových kousků podle požadavků klienta a Michal, který má na starosti samotnou zakázkovou výrobu na míru.   Zakladatelka TIMME Tímea Trajtelová o MSinDesign:
Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro realizaci showroomu právě s Evkou a Michalem, kteří stojí za MSinDesign. Evka si se zájmem vyslechla moje vize o TIMME house, procítila můj styl a prostřednictvím vizualizací vytvořila nádherný projekt, který jsem si hned zamilovala. Díky Michalovi, který vše vyrobil se na míru, se mu podařilo přenést návrhy 1:1 do finální podoby TIMME house-u.

Moje spokojenost mě přivedla k myšlence, že bych při této příležitosti ráda poděkovala Evce a Michalovi za jejich svědomitou a dokonale odvedenou práci. Zrealizovali nádherný showroom, který i díky jejich rukopisu získal vlastní jedinečnou atmosféru.
Zároveň, velmi ráda doporučím jejich kvalitní produkty našim zákazníkům, neboť věřím, že právě kvalita a práce dělaná s láskou je to, co všichni rádi podpoříme.
Spolupráce na společném projektu pro nás byla srdeční natolik, že se Evka s Michalem rozhodli všechny kousky nábytku a doplňků z realizace TIMME house zařadit do stálé nabídky e-shopu MSinDesign.

Na stránce TIMME Showroom, kterou naleznete v patičce e-shopu si můžete prohlédnout, vše co máme v TIMME house-e. Nabídka MSinDesign je však mnohem širší a velmi zajímavá, proto Vám doporučuji přejít přímo na stránku našich partnerů https://www.msindesign.com
 

10% sleva s kódem: TIMME je Vám k dispozici celoročně, pokud byste si chtěli udělat radost a zároveň podpořit poctivého českého výrobce.