Začátky značky TIMME

Značka TIMME byla založena v roce 2020 Týmou Trajtelovou, která jako 18letá odstartovala úspěšnou kariéru v bikini fitness a stala se v této kategorii jednou z nejuznávanějších sportovkyň světa. Jako profesionální sportovkyně spojila Tímea svou lásku k módě s vášní pro fitness a vytvořila krásné, kvalitní a funkční kousky pro různé typy ženských postav. Dalším jejím cílem bylo od počátku poskytnout zákazníkům nákupní zážitek, který se nepodobá žádnému jinému ve sportovním segmentu. Značka TIMME se v krátké době stala úspěšnou na trhu a to především díky jedinečným designům, vysoce kvalitním materiálům i zásluhou detailně promyšleného a luxusního balení každého produktu.

Po úspěšném uvedení prvních kolekcí značky TIMME všechny objednávky balila Týmea sama. Postupně však přibývaly další a další a do procesu se zapojovala celá rodina. Malý srdeční projekt, který chtěla spravovat sama z domova, však po zaplnění třetího pronajatého skladu a zhruba pololetí práce, kterou dělala bez odpočinku dnem i nocí, narůstal. Tehdy pochopila, že se musí přestat bát a začít budovat firmu dnešních rozměrů. Následovalo první rozšiřování týmu a první stěhování do větších skladových prostor, které značka TIMME přerostla během dalších 7 měsíců. To, co začalo jako malá domácí firma, směřovalo k úspěšné značce fitness a volnočasového oblečení se skladovými prostory o kapacitě 55 000 kusů. Založila a vlastní ji žena s neutuchající potřebou tvořit neustále propracovanější, nápaditější, kvalitnější a inovativní produkty.

Vlastní vývoj produktů

„Každý kousek značky TIMME tvoříme od základů s ohledem na různé typy ženských postav s týmem designérů v České republice. Náš tým pracuje měsíce a někdy i roky při zdokonalování každého kousku, který zařadíme do nabídky a to s cílem, aby se naše zákazníčky cítily sebejistě , krásné, pohodlně a připravené přijmout a zdolat každou výzvu, která jim přijde do cesty."

Filozofie TIMME

Žij naplno, žij život, ve kterém si plníš své sny! Překonávat životní překážky a najít si své místo ve světě není nikdy jednoduchý úkol. Styl oblékání je způsob, jak říct kdo jsme, aniž bychom museli promluvit. Zrcadlí auru osobnosti, to jak se cítíme, ale i to jak na druhé lidi působíme. Pokaždé, když si obléknete TIMME, chceme, abyste se cítili jako svá nejlepší verze. Sebevědomá a ženská.

Naše inspirace a poslání

Naší největší múzou je ženské tělo a jeho křivky. Chceme Vám dopřát maximální komfort, prémiovou kvalitu a nadčasovou módu, která Vám dodá sebevědomí a podtrhne Vaši osobnost. Chceme ve Vás umocnit luxusní nákupní zážitek a to nejen samotným balením produktů, ale i signifikantní květinovou vůní značky TIMME. Nechte se námi hýčkat pocitem luxusu, komfortu a ženskosti.

V ČEM JE TIMME JEDINEČNÉ?

Luxusní nákupní zážitek

Chceme ve Vás probudit pocit jedinečnosti a hýčkat si Vás nejen jedinečným designem našich produktů a jejich vysoce kvalitním materiálem, identickou vůní THE NINE, kterou Vám naše balíčky provoní domov ale také zásluhou detailně promyšleného, vysoce kvalitního a luxusního balení každého produktu.

Unikátní střihy a dizajny

Přinášíme prémiové a technologicky propracované produkty ve vlastních unikátních střihách a designech. . S láskou tvoříme módu, kterou sami milujeme a věříme, že Vám naše kousky pomohou dosáhnout toho nejtrendovějšího vzhledu, vytvarují siluetu a zároveň poskytnou maximální pohodlí ať už během cvičení nebo v každodenním životě.

Inovativní technologie a materiály

Používáme inovativní technologie a vyvíjíme si vlastní materiály. Naše produkty, které si navrhujeme s vlastním týmem návrhářů v České republice, zrcadlí aktuální světové módní trendy.

Šetrnost životního prostředí

Až 90% naší nabídky tvoří seamless oblečení, které se tká na speciálním stroji z jediného kusu látky, což eliminuje odpadní materiál běžně vznikající při výrobě oblečení.

Férový a prozákaznický přístup

Férový a prozákaznický přístup pro nás nejsou prázdné fráze. Přátelská péče, profesionální komunikace a schopnost rychle identifikovat Vaše potřeby je to, co nás dělá Vaši oblíbenou značkou.

Rychlé doručení

Všechny produkty, které si můžete zakoupit na našem e-shopu jsou skladem. Objednávky učiněné během pracovních dnů do 11:00 expedujeme ještě ten den.

Objednávky posíláme do 28 zemí

Nakupovat u nás můžete na pár kliků. Nueustále se snažíme celý proces nákupu zjednoduššovat a celý web inovovat.

Ověřený e-shop

Více než 40.000+ spokojených zákazníků. Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

„Každou ženu vnímám jako jedinečnou osobnost, od křivek jejího těla až po výzvy se kterými se v životě setkává. Ženy jsou úžasné bytosti... Často nás vykreslují jako něžnější pohlaví, ale studie prokázaly, že máme vyšší toleranci bolesti než muži, žijeme déle než muži, jsme nositelkami života, obětavě a láskyplně se staráme o své blízké, ale na druhé straně jsme schopni řídit multimilionové společnosti a dokonce i země. Právě ženy jsou mojí největší inspirací a proto prostřednictvím TIMME tvoříme s láskou módu, kterou sama jako žena miluji. Jsem nesmírně šťastná, že díky TIMME pomáháme nejedné ženě cítit se sebevědomě, silně a vnímat denně svou krásu a hodnotu.“

Tímea Trajteľová - Zakladatelka značky TIMME

TÝM ZNAČKY TIMME

Uvědomujeme si, že každý z nás je stavebním pilířem týmu a schopnost maximálně naplňovat svůj potenciál a dělat svou práci svědomitě a s láskou přináší to, co tvoří TIMME. Jsme stoprocentně kompatibilní jednotky, naše srdce bijí ve stejném rytmu a pro módu dýcháme.

DOVOLTE NÁM PŘEDSTAVIT SE
Founder & CEO

Tímea Trajteľová

V čele značky stojí perfekcionistka s neutuchající potřebou TIMME neustále posouvat a tvořit jeho propracovanější, kreativnější, kvalitnější a inovativnejší verzi. Vede strategický rozvoj společnosti, který zohledňuje její krátkodobé i dlouhodobé cíle. Své vizionářské myšlení a kreativitu naplno uplatňuje v oblasti vývoje a navrhovaní produktů, video a foto produkce či marketingu.

Project & Product manager

Marek Holub

V kooperaci s designérkami značky TIMME stojí za vývojem a výrobou kolekcí. V módním průmyslu se pohybuje déle, více než 20 let a díky svým vědomostem a zkušenostem s módou a e-commerce je klíčovým členem týmu. Kromě výroby Marek zastřešuje IT, marketing, grafiky a zodpovídá za chod celého projektu.

Head of the financial department

PhDr. Renáta Trajteľová

Performance Marketing Manager

Tadeáš Genčur

Tadeáš, nebo Tedy, jak ho nazýváme, je marketér s více než 8 letými zkušenostmi s titulem MBA v oblasti marketingového managementu z University of Derby v Anglii. Jako specialista na e-commerce dokáže efektivně implementovat inovativní marketingové strategie a technologie, čímž si získal uznávanou pozici na trhu a spolupráci se světovými značkami v oblasti fitness.

Fashion Designer

Natálie Dufková

Natália je absolventkou Ateliéru oděvu a obuvi na UMPRUM vedeném prof. Liběnou Rochovou. Svou výstřední bakalářskou kolekcí „Neverending Fašiangy“ zaujala i mimo Českou republiku a dostala šanci prezentovat se v rámci Shanghai Fashion Week SS2020, dále na prestižní evropské události pro mladé kreativní designéry Fashion Clash v Maastrichtu. Zkušenosti získala iv rámci půlroční pracovní stáže v Japonsku u značky Matohu. Každoročně prezentuje své modely v rámci přehlídky Buňka Fashion Graduate University v Tokiu.

Její tvorba je založena na výrazném mladistvém stylu a nadčasovém designu, což dokonale zrcadlí identitu značky TIMME.

Natália stojí za vizuálnym spracovaním všetkých nápadov zakladateľky Tímey, koordinácia procesu vývoja produktov a vlastnej produkcie.

Fashion Designer

Kristína Dúhová

Kristína vystudovala módní návrhářství na pražské UMPRUM. Studium nejdříve započala v ateliéru textilní tvorby a posléze absolvovala pod vedením prof. Ivančice v ateliéru módní tvorby. Během studia absolvovala půlroční stáž na Royal Danish Academy v Kodani, kterou zakončila prezentací  na ateliérové výstavě v Kyoto Institute of Technology v japonském Kjótu. Ráda používá označení „whatever designer“ které vytváří prostor pro snoubení odlišných tvůrčích schopností kterými disponuje.

Kristínu provází zkušenosti z komerční i umělecké sféry. Krok za krokem rozvíjení vlastního „designového“ jazyka ukazuje, že její škála schopností zahrnuje mimo módní návrhářství i design textilu, ilustraci a scénografii. Zkušenosti v oblasti módy posbírala při práci pro studio módní návrhářky Hany Zárubové a díky dlouholeté spolupráci s návrhářkou Terezou Rosalií Kladošovou. Zkušenosti z komerční sféry nabyla zejména na projektech pro Ikeu, Haladu, Fernet Stock, A Cup of Style a mnoho dalších. Společným jmenovatelem komerčních projektů bylo skloubení módní tvorby a set designu v podobě prostorových instalací, designu výloh nebo autorských ilustrací.

Illustrator of author's drawings

Jiří Frýdek

Je to právě Jíří, který stojí za autorskými ilustracemi, které se v našich kolekcích objevují. Vždy si perfektně poradí s jakýmkoli zadáním a originální rukopis jeho kreseb vyzdvihuje naši tvorbu na unikátní díla.

Head of Customer Care & Expedient

Ivana Sydorová

Potřebujete pomoc nebo si jdete po radu? Naše Ivana je vždy připravena vyřešit jakoukoli situaci promptně a prozákaznicky. Její přátelský přístup a péče činí z naší zákaznické podpory efektivní a zákazníky vysoce kladně hodnocenou službu. Kromě toho Ivana zodpovídá za příjem výrobků na sklad a stará se o to, aby byly Vaše objednávky dokonale zabaleny a vyexpedovány co nejrychleji.

Warehouse manager & Expedient

Monika Horká

Hlavní náplní práce manažerky skladu je bezproblémový příjem výrobků na sklad a jeho kompletní správa. Před zařazením do prodeje musí každý TIMME produkt projít důkladnou kontrolou a přípravou, která umožňuje jeho rychlou expedici zákazníkovi.
Kromě toho Monika pečlivě a s láskou zabalí každou objednávku, která se jí dostane do rukou.

Expedient

Veronika Cucová

Náplní práce expedientky TIMME je příprava objednávek a zajištění jejich rychlé expedice ke koncovému zákazníkovi. Každý produkt musí projít důkladnou kontrolou a přípravou. Veronika pečlivě a s láskou zabalí každou objednávku, která se jí dostane do rukou.

Content Creator

Hanka Volfová

Zaměřuje se na tvorbu aktuálního obsahu pro publikum sociálních sítí značky TIMME s cílem představovat produkty, vytvářet k nim naučný, produktový, kreativní nebo vtipný obsah. Baví Vás náš Instagram? Právě Hanka má na starosti zprávu značky TIMME na této sociální síti.

Photographer & Video producer

Jindřich Lukeš

Součástí TIMME produkčního týmu je jeden z nejlepších fotografů v oblasti fitness Jindřich Lukeš, který stojí za CFG Photography. Přestože se to na první pohled nemusí zdát, focení vysportované postavy se od té klasické liší tím, že dobrý fitness fotograf musí umět dokonale pracovat se světlem, znát anatomii, aby svaly co nejlépe vynikly a zároveň byla fotka přirozená.

Photographer

Dana Mrázková

Fotografie Dany Mrázové vnášejí do naší tvorby ženský beauty a fashion pohled. Její schopnost zachytit momenty a práce s denním světlem dává fotografiím život. Své estetické cítění naplno využívá při stylingu prostoru, díky kterému dotváříme unikátní tematický příběh každé kolekce.

Video producer

David Řehoř

Kvalitní produkty si zaslouží tu nejlepší prezentaci. Seznamte se s naším hlavním kameramanem Davidem. Často si ani nevšimneme, že se kolem nás pohybuje s kamerou, zatímco on naprosto přirozeně točí všechny nejautentičtější momenty.