IDENTITY LÁTKA

Tak měkoučká a hřejivá, že ji nebudete chtít svléknout

Jedná se o signifikantní typ látky značky D.N.A s vysokou gramáží a materiálovým složením sestávajícím z vysokého podílu prémiové bavlny s menším poměrem polyesteru. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování, hustým pletením, je velmi měkká a jemná na dotek. Mikina či tepláky z tohoto materiálu Vás dokonale zahřejí, jsou hypoalergenní, prodyšné, zajišťují nejen maximální pohodlí a příjemný pocit při nošení, ale také nenáročnou údržbu. Díky příměsí menšího množství polyesteru látka nemění svůj tvar a i po vícenásobném praní si zachovává svoji barvu.

70% BAVLNA, 30% POLYESTER

Měkká a nepočesaná
Příjemná na dotek
Vysoká gramáž látky - 350 g/m2
Tvarová i barevná stálost
Nenáročná údržba
Certifikát OEKO-TEX® Standard 100

ALL DAY LÁTKA

Exkluzivní snoubení kvality a pohodlí

Naše tričkovinová látka s vyšší gramáží má protižmolkovou úpravu, dokonale drží tvar, neprosvítá a je příjemná na dotek. Je složena z 95% prémiové bavlny nejvyšší kvality, je pevná, prodyšná, saje vlhkost s 5% elastanu zajistí lehkou elasticitu a nemačkavost produktu při nošení. Ať už se chystáte na intenzivní sportovní aktivitu, do města, nebo chcete relaxovat na gauči, v naší látce "ALL DAY" se budete cítit úžasně.95% BAVLNA, 5% ELASTAN

Kvalitní materiál s vyšší gramáží
Protižmolková povrchová úprava
Maximální prodyšnost
5% elastanu ve složení pro lehkou elasticitu a nemačkavost
Vysoká gramáž látky - 220 g/m2
Tvarová i barevná stálost
Nenáročná údržba
Certifikát OEKO-TEX® Standard 100

Certifikát OEKO-TEX® Standard 100


Kvalita a nezávadnost tkanin IDENTITY a ALL DAY je zajištěna certifikátem OEKO-TEX® Standard 100. Tento certifikát je světově uznávaným měřítkem, kterým jsou označovány materiály a výrobky, které splňují přísná mezinárodní kritéria pro kvalitu a zdravotní nezávadnost na všech úrovních produkce (výroba, tkaní...). Materiály a výrobky označené tímto certifikátem jsou bezpečné a neobsahují žádné zdraví a životnímu prostředí škodlivé nebo nebezpečné látky.