Tímea Trajteľová

Tímea Trajteľová se proslavila už jako 18letá, když odstartovala úspěšnou kariéru v bikini fitness. Při svém prvním startu na mistrovství světa zvítězila a dalších 5 let kralovala kategorií bikini fitness. Během své sportovní kariéry sdílela svoji sportovní přípravu s fanoušky, nejdřív na Facebooku později i na Instagramu a velmi rychle se stala nejsledovanější fitness atletkou Česko-Slovenska.

Jako profesionální sportovkyně spojila Tímea svou lásku k módě s vášní pro fitness a v roce 2020 založila prémiovou značku sportovního a volnočasového oblečení TIMME. Dalším jejím cílem bylo od počátku poskytnout zákazníkům nákupní zážitek, který se nepodobá žádnému jinému ve sportovním segmentu. Značka TIMME se v krátké době stala úspěšnou na trhu a to především díky jedinečným designům, vysoce kvalitním materiálům i zásluhou detailně promyšleného a luxusního balení každého produktu.

V roce 2023 spojila síly i nápady s obchodní partnerkou a kamarádkou Anetou Chovanovou, se kterou založila svou druhou značku D.N.A . Společně stojí za kompletní brand identitou, vizí značky i za jejími nápaditými designy. Tímea se primárně soustředí na vývoj a výrobu produktů.

Spoluzakladatelka značky D.N.A

Zakladatelka značky TIMME

@timeatrajtelova

Tímeu můžete také sledovat na sociální síti Instagram