Narozeninová kolekce „Simply Spring“

Narozeninová kolekce „Simply Spring“

Po dlouhé zimě je tu konečně jaro plné barev! Příroda se probouzí k životu, ze země vyrůstají různobarevné kvítky, všichni trávíme stále více času venku a pro mnohé je to období plné nové energie a osobního rozkvětu. Přesně taková je naše nejnovější narozeninová mini kolekce legín Seamless Skin 2.0 s názvem Simply Spring! 

Sáhnete po barvičkách, které symbolizují přechodné období jara – Storm Grey & Marina Blue anebo si svůj šatník naplno rozzáříte s barvičkami Candy & Watermellon? Kolekce je vyrobená pro všechny aktivní ženy, které se chtějí ve svém oblečení cítit sebejistě, sexy a komfortně. To je totiž optimální stav k podávání těch nejlepších výkonů! It’s your TIMME to bloom!

Jarní edice legín „Simply Spring“ v krásných melange barvách je vyrobená z velmi příjemného bezešvého úpletu, který na těle působí jako druhá kůže. Minimalistický design legín je doplněný o speciální „push-up“ šití na zadečku, které ho vytvaruje do dokonalosti! Uprostřed pasu na zadní straně legín je vyšívané logo TIMME. Velkou výhodou loga vyšívaného už při výrobě látky, je jeho permanentnost. Logo nikdy nezmění svůj tvar ani svoji kvalitu a navždy zdobí Vaše legíny. 

Díky technologii 4-Way Strech jsou legíny elastické do čtyř stran, dokonale se přizpůsobí postavě a dopřejí Vám maximální mobilitu během tréninku. Výroba bezešvých výrobků má menší vliv na globální životní prostředí tím, že minimalizuje množství zbytku látek a tím snižuje spotřebu materiálu. 

TIMME kolekce Simply Spring

Legíny „squat-proof“ v překladu legíny „odolné vůči dřepům“. Legíny nesklouzávají a neprosvítají. Klíčem je barva a materiál, který je dostatečně odolný a hrubý na to, aby neprosvítaly, ale zároveň dostatečně lehký a pružný, aby se dokázaly pohybovat s tělem. Jejich vysoký pás poskytuje dostatečné krytí při jakýmkoli pohybu.

Legíny Seamless Skin 2.0 Melange z edice „Simply Spring“ jsou přesně ty jednoduché, dokonale sedící legíny, které ve svém šatníku touží mít každá žena minimálně v 10-tich barvách! 

Jaký je rozdíl mezi legínami z kolekce Skin 2.0 a legínami z edice „Simply Spring“?

Hlavní rozdíl je v úpravě látky, která je u klasicé kolekce Skin 2.0 v jednolité barvě, zatímco v edici „Simply Spring“ je látka s melanžovým efektem. Látka působí na dotyk velmi příjemně, elasticky a zároveň pevně. Oproti legínam z kolekce Skin 2.0 má nová narozeninová edice legín oblíbený vysoký pás, který plně zakryje oblast bříška a boků.

Co znamená „melanžová barva anebo melanžová látka“?

Melanžová látka je vyrobená ze dvou přízí, zjednodušene řečeno ze dvou barev. Jedné světlejší a jedné tmavší, které jsou propletené tak, že vytváří zajímavý vzor připomínající mramor. Melanžová příze je příjemná, krásná, vzhledově zajímavá a proto nám přišlo ideální použít ji v rámci této limitované kolekce a odlišit ji tak od klasického materiálu Skin 2.0.

Jak sedí velikosti u kolekce „Simply Spring“?

Všechny velikosti sedí k běžným standartním velikostem, v TIMME však u každého produktu uvádíme i velikostní tabulky a v popise produktu vždy najdete, jakou velikost, výšku a váhu má modelka na hlavní fotografii.

Co dělat když máte míry mezi dvěma velikostmi?

Legíny jsou z velmi příjemného elastického materiálu, který je maximálně přizpůsobivý. Pokud se Vaše míry nachází mezi dvěma velikostmi doporučujeme, aby jste vybrali velikost podle toho, co máte raději, když Vás legíny více obepínají anebo právě naopak, jsou volnější.

Jsou legíny vhodné i na běžné nošení, například s mikinou?

Ano! Materiál legín je maximálně komfortní, zároveň díky speciálnímu „push-up“ šítí na zadečku krásně tvarují Vaši postavu! Oblečte si jakékoliv legíny z edice „Simply Spring“ , nahoďte tričko, crop top, nebo mikinu, tenisky a můžete vyrazit né jen do fitka, na jógu anebo turistiku, ale i do města! J

Kde se legíny vyrábějí?

Legíny jsou unikátním kouskem navrženým našimi návrháři v České republice. Výroba materiálů a samotné šití probíhá v profesionálně přizpůsobených čistých a etických podmínkách v Evropě. Klademe důraz na vysokou kvalitu materiálů, propracované šití a technologicky inovativní provedení jednotlivých efektů.

Jak legíny prát a udržovat?

Pokud není oblečení extrémně znečištěné, není potřeba ho prát při vysokých teplotách. Praním při teplotě 30° spotřebujete o 38% méně energie, jako při praní s teplotou 40°. Šetrným praním šetříte nejen svoje finance, ale i energie a planetu. Kromě toho Vám oblečení vydrží déle, protože vyšší teploty textil ničí.

RELATED ARTICLES